Mobilní umyvadla

Hlavní stránka - Produkty - Mobilní umyvadla

Umyvadla WECKO odolají nepřízni počasípozornosti vandalů

Hygienické ubrousky koupelnu nenahradí. Naše mobilní umyvadla ano. Zajistí komfort dokonale čistých rukou v kempu, uprostřed lesa, na farmářských trzích i velkých festivalech. Odolají nepřízni počasí, náporu návštěvníků i pozornosti vandalů.

A hlavně! Zkrátí fronty na mobilní toalety. Přidejte mobilní umyvadla k WECKU KLASIK pro dokonalou hygienu, nebo k WECKU VIP či WECKU LADIES pro rychlý a efektivní provoz.

Potřebujete variabilní mobilní umyvadlo?

Představujeme vám osobní mobilní umývárnu Wave. Variabilní zařízení používejte samostatně, ve verzi pro 1 osobu, nebo si ze 4 umyvadlových jednotek poskládejte vlastní „ostrov svěžesti“. Umývárna nepotřebuje přípojku vody ani elektřiny, ruce si tak opláchnete prakticky kdekoliv.

Sestavíme vám umývárnu pro tisíce lidí

Pro větší akce doporučujeme náš umývací žlab. Je velkorysý, najednou zvládne až 6 párů rukou. Dá se napojit na vodovodní řád, pak může mít nepřetržitý provoz. Pokud potřebujete naprostou flexibilitu v umístění, připojte ho na cisternu s pitnou vodou.

Rozmístěte umývací žlaby u mobilních toalet i stánků s jídlem. Na velkých festivalech či koncertech tak zajistíte čisté ruce pro tisíce lidí.

Nabídka mobilních umyvadel

Kontaktujte nás